Maliyetlerinizi azaltın, veriminizi katlayın!

Online randevu altyapıları sağlık sektöründe giderek yayılıyor. Çağrı merkezi desteği ile birleşince unutulan randevular, çakışan hasta görüşmeleri tarihe karışıyor. MHRS sisteminin çok daha gelişmiş hali, artık özel sağlık kurumlarının elinde!

Peki bu altyapı gelişimini, ücretsiz online görünürlük desteği ve yeni iletişim kanallarıyla birleştirip size sunan bir site var desek, bizimle görüşmek ister misiniz?

Uzmanla görüşmek istiyorum! Tanıtımı izleyin!

pl_dz_premium_2_20.png

Kurumunuz 4.5 milyon hastaya, danışana ulaşsın.

Hem profesyonel bir görünüm oluşturun hem de hastalar sizin hakkınızda daha rahat bilgi sahibi olsun!

DoktorTakvimi.com hastaların aradığı hekimi kolayca bulmasını sağlayan bir platformdur. Hastalar buraya geldikten sonra hekime dair bilgi ve yorumları okuyabilir ve hekimlerin uygun saatlerini öğrenebilir. Hekimin nerede çalıştığını ve haritadaki yerini bulabilir, takvimini inceleyebilir. Kararını verdiğinde ise randevusunu kolayca 1 dakika içerisinde alabilir! Her ay 4.5 milyon hastanın ve danışanın kullandığı bu platformda profesyonel ve kurumsal bir profilinizin olmasını istemez misiniz?

Premium-features_25.png
Hekimlerin görev yaptığı kurumları ayrı ayrı gösterebilirsiniz!
Premium-features_32.png

Online randevu takvimi ile randevu
süreçlerinizi geliştirin ve veriminizi katlayın!

Marka imajınızı pekiştirin ve kaynaklarınızı verimli kullanın.

Her ay 4.5 milyon hasta DoktorTakvimi.com'da 30 bin sağlık kurumu ve 145 bin hekim profili arasında araştırma yapıyor. Bu hastalar, Online Randevu Takvimi ve Telefonla Randevu Merkezi sayesinde her ay ortalama 100 bin randevu oluşturuluyor! Üstelik 7 gün 24 saat, telefon etmelerine gerek kalmadan 1 dakikadan kısa bir sürede bu işlemi yapabiliyorlar!

Siz de bu hastalarla olan iletişiminizde daha profesyonel bir görünüm oluşturmak ve onların randevularını kolayca almalarını sağlamak için aramıza katılın.

%30

internetten alınan randevuların %30'u, kurumunuzun
kapalı olduğu 19:00 - 08:00 saatleri arasında oluşturuluyor.

100 bin

bir ayda DoktorTakvimi.com'dan oluşturulan
randevu sayısı!

pl_dz_icon_03.png

Hastalarınızın telefon aramalarını yanıtlıyoruz, maliyetlerinizi azaltıyoruz!

Yetişemediğiniz telefonlar yüzünden hastalarınızın aramaları cevapsız kalmasın.

Her hasta randevusunu internetten almayı tercih etmeyebilir. Onları da ihmal etmiyoruz. Telefonla Randevu Merkezi'ndeki profesyonel ekibimiz, verdiğiniz bilgileri hastalarla paylaşıyor ve randevusunu oluşturduktan sonra Online Randevu Takviminize kaydediyor! Bu sayede siz de telefonunu cevaplayamadığınız veya beklettiğiniz hastaları kaybetmemiş oluyorsunuz. Gelen çağrıların %99,5'i ekibimiz tarafından cevaplanıyor.

08:00-24:00

Telefonla Randevu Merkezimiz her gün 08:00-24:00 arası çalışır. Mesai saatleri dışında gelen çağrılar da dinlenir ve geri aranır.

%99,5

Telefonla Randevu Merkezimiz gelen aramaların %99,5'ini yanıtlar, istisnai durumlar hariç gelen çağrıları kaçırmaz.

%100

Hastalara aktarmak istedğiniz tüm bilgiler en doğru şekilde onlara iletilir. Tedavi süreçleri, fiyatlar veya herhangi bir tıbbi soruda hastaların bilgi talepleri size iletilir.

pl_dz_premium_2_13.png
pl_dz_premium_2_11.png

Hastalar randevularını unutmasın

Takviminiz boş yere meşgul olmasın! Randevusunu unutan hastaları %65 oranında azaltın.

Araştırmalara göre hastaların %22'si randevuları unutuyor! Bunun önüne geçmek için DoktorTakvimi.com'da hatırlatıcı SMS'ler ve kontrol aramaları bulunmakta. Hastalar randevusuna 3 gün veya 1 gün kala hatırlatıcı birer SMS alırlar. Randevularına 24 saat kala kendilerine telefon ile de ulaşılıp ayrıca teyit alınır, randevusuna gelmekten vazgeçmiş ama size bildirmemiş olanların Online Takvim’deki yerleri boşaltılır.

Randevusuna gelmeyecek hastaların takviminizde yer işgal etmesine izin vermeyin ve takviminizi DoktorTakvimi.com'u ziyaret eden aylık
4.5 milyon hasta ile doğru bir şekilde paylaşın.

pl_dz_premium_2_26.png

Bulunduğunuz bölgeye ve şartlara özel kurumsal teklifinizi alın

Bilgilerinizi bırakın ve sizi arayalım. Uzmanımız bölgenizle ilgili araştırmamızı sizinle paylaşsın.

Premium-features_32.png

Pazarlamanıza ve altyapınıza ölçülebilir bir yatırım yapın.

DoktorTakvimi.com'un detaylı istatistikleri ile yatırımınızı ölçün

Hangi hekiminiz daha çok tercih ediliyor? Hangi saatler kurumunuzda daha yoğun geçiyor? Hangi günleriniz dolu? Hekim sayınızı arttırmalı mısınız? DoktorTakvimi.com Profesyonel Üyeliğiniz sonrası hasta sayınızda ve hizmet kalitenizde değişim var mı?

Detaylı istatistik sayfasıyla hepsini tek bir hesaba giriş yaparak internetten takip etmenin keyfini yaşayın. Ve en önemlisi, yatırımınızı ölçün.

 

 

 

Online pazarlama, sağlık turizmi etkileşimi ve DoktorTakvimi profilleriyle ilgili her şeyi

tek bir online eğitimle öğrenmek istemez misiniz?

Eğitime kaydolun »

Türkiye genelinde 100' ü aşkın hastane ile kurumsal çalışıyoruz

  • "Çok memnunum! Dönüş oranları çok yüksek. Çalışmaktan memnun kaldığım tek site."

    Müge Güneri
    Özel Koru Hastaneleri