DoktorTakvimi memnuniyet ve deneyimlerin özgün olarak paylaşıldığı tarafsız bir platform, hekimlerimiz ve misafirleri için değerli bir köprü, anlamlı bir motivasyon.

Çizginizden asla vazgeçmeyiniz.

 

Murat Calkan.png

DoktorTakvimi memnuniyet ve deneyimlerin özgün olarak paylaşıldığı tarafsız bir platform, hekimlerimiz ve misafirleri için değerli bir köprü, anlamlı bir motivasyon. Çizginizden asla vazgeçmeyiniz.

Murat Çalkan
Medicana Sağlık Grubu
Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Direktörü

Op. Dr. Cevdet Ersoy.jpg

DoktorTakvimi.com’u kurum anlamında seçmemizin nedeni hastaların doktorlar ile iletişimini en üst düzeye getirmede fayda sağlamasıdır. Randevu alımını kolaylaştırması, arama ağında üst sırada çıkması, yorumlarda netlik sağlaması ve dijital ortamda kolaylıklar sağlaması açısından çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bunlara ek olarak; dijital iletişimde hasta ile doktor arasındaki bağın net bir şekilde kurulmasını sağlıyor. Ersoy Hastanesi olarak kullandığımız DoktorTakvimi.com’u tavsiye ederim.

Op. Dr. Cevdet Ersoy
Özel Ersoy Hastanesi
Başhekim

Çiğdem Ayten.jpg

Doktor Takvimi.com, dijital anlamda sektörde oldukça etkili bir platform. Hastaların hizmet arayışında beklentilerini büyük ölçüde karşılayabiliyor. Hastaların, hekimlere ulaşabilmesi aynı zamanda hekimlerin de kendini ifade edebileceği bir alan olması açısından oldukça faydalı. Randevu sistemi, hekim makalelerinin yayınlanabiliyor olması ve soru cevap imkanı önemli özellikler. Dijital anlamda, sağlık sektörüne fayda sağlayabilecek bir platform olduğu için bu yönde yatırımı olanlara tavsiye ederim.

Çiğdem Ayten
Özel Avcılar Hospital
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü

Oğuzhan Kaytaz.png

DoktorTakvimi özel hastanelerin kurum kimlikleri ve doktorları hakkında dijital sahada detaylı bilgileri
kullanıcılara net bir şekilde iletmesini sağlayan bir platform.Hastanemizi tercih etme konusunda hedef kitlemize doğru bilgileri aktarmak ve dijital platformlar üzerinden randevu sağlamak için iyi bir yardımcı. Buna ek olarak alternatif bir randevu sistemi sunması DoktorTakvimi.com' un en çok fark yaratan özelliği. Dijitalleşme yolunda ilerlemek isteyen doktor ve sağlık kuruluşları için iyi bir seçenek.

Oğuzhan Kaytaz
Özel Denizli Cerrahi Hasatnesi
Kurumsal İletişim Müdürü

Siz de mutlu meslektaşlarınıza katılmak ister misiniz?  Özel teklifinizi  öğrenin!