Sağlık Kurumları İçin Online Randevu Takvimi Neden Önemlidir?

 

takvim.png

Online Randevu sistemi DoktorTakvimi.com'da 7/24 çalışan bir sistemdir. Hekimlerinizin uygun olduğu randevu saatleri bu sistemde kolayca görünür, hastalar kendilerine uygun olan saati seçerek randevularını hızlıca alabilir. Eğer hekimleriniz randevu saatlerinde değişiklik yapmak isterse, tüm değişiklikler hastalara SMS olarak bildirilir. Online Randevu Takvimi yapılacak olan ücretsiz  entegrasyon sayesinde daima kurumunuzla uyumlu bir şekilde hareket eder.

Böylelikle gereksiz randevu giderleri ile uğraşmadan, yüksek yazılım maliyetleri ödemeden randevu sürecinin yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz. Online randevu takvimi sayesinde kurumunuza gelen hastalar bir dakika gibi bir kısa süre içerisinde randevularını alabiliyorlar. 

Kurumunuza uygun çalışma stratejisi üretin

Online randevu takvimi sayesinde kurumunuza uygun çalışma stratejisi üretin. Yapacağımız raporlama ve sizin de görüntüleyebileceğiniz istatistikler sayesinde hangi saatlerin hastalar tarafından rağbet gördüğünü, hekimlere gelen randevu sayılarını görebilirsiniz.

Kurumunuza gelecek olan hastalar randevularını unutmasın

Sistemimiz tarafından hastalarınıza çeşitli aralıklarla hatırlatma SMS'leri gönderilir. Böylelikle hastalarınızın randevu saat ve tarihlerini unutmayacak. Ek olarak sistemimiz sayesinde hastalarınızın randevularına gelip gelmeyeceği ile ilgili olarak kurumunuzun ilgili departmanına bilgilendirme yapılaca ve herhangi bir randevu iptali durumunda hızlı bir şekilde haberiniz olmuş olacak.

Online randevu takvimi kurumunuzda hangi giderleri düşürecek?

- Resepsiyon giderlerinizde azalma olacak.

- Randevusuna gelemeyen hastadan kaynaklı zaman kaybı yaşanmayacak.

- Bilgilendirme, SMS, e-mail gibi şeylere zaman ve para harcamayacaksınız.

DoktorTakvimi.com'un özel sağlık kurumlarına özel hazırladığı sayfaya ulaşmak ve online randevu takvimi hakkında bilgi almak için tıklayınız: https://kurumsal.doktortakvimi.com/

 

 

Göz atabilirsiniz:   

Aklınıza takılanları sorun

• Sağlık kurumunuzu nasıl daha etkin yönetebilirsiniz? Görün.

• Sağlık kurumunuzun internetteki görünürlüğü ve sağlık turizminin önemi nedir? Öğrenin.

• Hasta taleplerinizi karşılayan online randevu takvimi ve çağrı merkezine aylık üyelik fiyatlarıyla sahip olun.

Sorunuz?

En çok okunanlar