Yeni adımız...

 

Doktortakvimi.com


Eniyihekim.com, Avrupa'nın en büyük sağlık platformu DocPlanner grubu ile birleşti.
Bu güç birliğiyle büyüyerek, ürün ve hizmetlerini geliştirdi.

Bünyesinde 31 bin kurum sayfası ve 142 bin hekimi barındıran bir platform olmanın ötesine geçerek, Türkiye'nin farklı bölgelerinden 70 farklı hastanenin kullandığı bulut tabanlı online takvim hizmeti veren hünerli bir yardımcıya dönüştü.

Sunduğumuz hizmeti sizlere en iyi şekilde anlatabilmek için şimdi ismimizi de yeniliyoruz ve DoktorTakvimi.com adıyla yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Online takvim ile kurumda oluşturulan tüm randevuları dilediğiniz yerden kolayca yönetebilir, randevusunu unutan ya da iptalini bildirmeyen hasta sayınızı azaltabilirsiniz.

Hiç yorulmadan, güvenle...

Her ay ortalama 27 bin randevu oluşturuluyor!

Özel sağlık alanına yön veren sistemimiz üzerinden:

  • Her ay 27 bin randevu oluşturuluyor,
  • Arama yapan hasta sayısı ayda 2 milyonu aşıyor,
  • Görüntülenen hekim profili ise ayda 9,2 milyona ulaşıyor.
Sonraki bölüme in

Kurumda oluşturulan tüm randevuları buradan takip edebilirsiniz. Hem hastalar için randevu alabilecekleri otomatik bir sistem sağlamış olursunuz, hem de hastane içindeki birimlerin istatistik takiplerini yapabilirsiniz. Bu sayede; hangi uzmanlık daha yoğun çalışmış, hangi saatler daha yoğun, hangi hekiminiz kaç randevu bakmış gibi rakamlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sadece internetten değil, telefonla randevu almak isteyen hastalarınız için de uzman çağrı merkezimiz sabah 8'den gece 12'ye kadar hizmetinizde!

Böyle bir organizasyonu kurumunuz için oluşturmak fazlaca iş yükü ve maliyet anlamına gelecektir. Tek bir kurumsal üyelikle tüm bu sistemi kullanabilirsiniz!

7 gün 24 saat online randevu!
Son bölüme in

 

 

doktortakvimicom_white_dildema-tecrubesiyle.png»

 

 

Sorunuz?

 

Kurumsal sayfaya dönün

 

Kurumsal sayfaya geri dönün